KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

wrz10

Powakacyjny grafik

Oto aktualny powakacyjny grafik - prawie bez zmian, w stosunku do tego sprzed wakacji. Ruszamy 17.09.2018 r.!

wrz  10
Więcej
kwi24

Dieta-nie taka straszna..odpowiedzi na najczęstsze pytania.

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi stosowania diety,  postanowiliśmy opublikować odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Odpowiedzi udzieliła nasza dietetyczka Joanna Romanowska.

 

kwi  24
Więcej
sie03

O co chodzi z płaskostopiem?

Wakacje są doskonałą okazją do tego, żeby przyjrzeć się stopom Waszego dziecka! Jak rozpoznać płaskotopie? Jakie są jego konsekwencje? Jak je leczyć i jak mu zapobiegać? Zapraszam do lektury!

sie  03
Więcej
lut16

Zapisy

Uwaga! Nadal jeszcze we wszystkich szkołach są miejsca wolne!
Obowiązują zapisy mailowe na adres a-besz@wp.pl. W treści maila proszę podać swoje imię, nazwisko, wybraną szkołę oraz wiek dziecka.
lut  16
Więcej
lut03

Aktywna Mama i Szczęśliwe Dziecko - częste pytania

Aktywna Mama i Szczęśliwe Dziecko to projekt, który może być realizowany dzięki wygranej w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2017 (w ramach projektów rejonowych - Chartowo, Rataje, Żegrze).

         Każda mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka, bardzo często zapominając o swoich potrzebach. Zdarza się, że nawet o nich nie zapomina, ale nie ma jak ich realizować. Niestety, mąż wracający regularnie z pracy o godzinie 17 to dzisiaj coraz większa rzadkość, nie mówiąc już o sytuacji kobiet samotnie wychowujących dzieci. Babcie również są często zapracowane, albo mieszkają daleko. Jak w takiej sytuacji Mama może poświęcić czas na poprawę swojego zdrowia i figury? Często po prostu z tego rezygnuje. A przecież szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko! Godzina w tygodniu dla samej siebie jest niezbędna nie tylko dla ciała, ale także dla psychiki. Regularne ćwiczenia z innymi Mamami, często mającymi te same problemy, potrafi działać jak prawdziwa psychoterapia! Ideą projektu jest organizowanie cotygodniowych bezpłatnych zajęć fitness dla mam, w trakcie których zapewniona jest bezpłatna opieka dla ich dzieci. Dzieciaki będą rozwijać swoje umiejętności, zainteresowania i kreatywność podczas ciekawych zajęć z wykwalifikowanymi opiekunami, a w tym czasie mamy będą miały czas na poprawę swojej kondycji, zdrowia i figury.  W końcu Mamy będą mogły zadbać o siebie, nie martwiąc się o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci. Będą mogły skupić się na swoich potrzebach wiedząc, że ich dziecko jest pod bardzo dobrą opieką i ma kreatywnie zorganizowany czas. Zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, przygody z książką, malowanie buziek i wiele innych atrakcji będzie czekało na małych milusińskich. Zajęcia są też wspaniałą formą integracji dla kobiet i dzieci mieszkających blisko siebie, mających podobne potrzeby i problemy. Aktywna Mama to Mama zdrowa, piękna, zrelaksowana i szczęśliwa, a szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko!
 
 
lut  03
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl