KOSZYK JEST
PUSTY

Fundacja Aktywnego Zdrowia

Fundacja Aktywnego Zdrowia

Misją naszej Fundacji jest szeroko rozumiana edukacja zdrowotna oraz aktywizacja ruchowa osób w każdym wieku.

-Organizujemy warsztaty zdrowotne dla rodziców z dziećmi "Dobra po(d)stawa to świetna zabawa" w trakcie których rodzice wraz ze swoimi pociechami uczą się, w jaki sposób mogą bawić się i świetnie spędzać ze sobą czas, a jednocześnie zapobiegać wadom postawy.

-Prowadzimy także warsztaty zdrowotne "Pigułka na ból kręgosłupa", w trakcie których omawiane są praktyczne wskazówki, jak zapobiegać bólom dolnego odcinka kręgosłupa.

-W 2017 roku będziemy koordynować projekt Aktywna Mama i Szczęśliwego Dziecko, który wygrał w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2017 i jest przez niego finansowany.

Założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji Aktywnego Zdrowia jest doktor nauk o kulturze fizycznej, fizjoterapeutka - Aleksandra Besz. Od 2015 roku jest radną Rady Osiedla Chartowo i redaktor naczelną Głosu Chartowa. Jako radna wnioskowała i koordynowała projekty Aktywna Mama i Szczęśliwe Dziecko w SP nr 6 na os. Rusa, nordic walking dla seniorów oraz warsztaty zdrowotne dotyczące zapobiegania bólom dolnego odcinka kręgosłupa (finansowane ze środków jakimi dysponuje Rada Osiedla Chartowo). Ze względu na duży sukces inicjatywy fitnessu dla mam, w 2016 roku złożyła projekt Aktywna Mama i Szczęśliwe Dziecko do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 poszerzając jego obszar o 7 szkół podstawowych.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl